Bahçelievler ikinci el saat alanlar bölgesinde satmak istediğiniz ikinci el markalı orijinal saatlerinizi yüksek fiyatlarla nakit alıyoruz. Satmak istediğiniz saatiniz için telefon numaralarımızdan veya WhatsApp’tan bize ulaşabilirsiniz.

Bahçelievler bölgesi, İstanbul’un konumu bakımından her kesimden insanın uğrak noktası olmuştur. Aksesuarcılar, sağlık kurumları, dekorasyon  ürünleri, ev eşyaları ve daha bir çok kurum ve kuruluşa bu bölgede yer almaktadır. Bahçelievler ikinci el saat alanlar bölgesinden uygun fiyatlarla saat bulmak için  veya saatinizi satmak için telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Aradığınız  saat markasına Bahçelievler 2 el saat alan yerler bölgesinden bize ulaşarak bilgi edinebilirsiniz.

Bahçelievler ikinci el kol saati alım hizmeti olarak yazdığım bu makalem de önceki makalelerim gibi yaptığımız işle ve bölgeyle ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Bahçelievler bölgesi her kesimden insanın geldiği İstanbul’un güzel ilçelerinden biridir. Yurtiçi ve yurtdışı saat firmalarının saatlerine ulaşabileceğiniz bir yerdir bu firmaların saatlerinden birini arıyorsanız bize ulaşabilir veya bu firmaların saatlerini yüksek fiyatlarla bize satabilirsiniz.

Bahçelievler ikinci el saat alanların yerleri

Bahçelievler 2 el saat bölgesinde orijinal ve marka saatleri alım ve satımını yapan bir çok insan olduğu için saat ve saatlerin yedek parçaları hakkında gerekli bilgi ve donanıma sahiplerdir. Almak istediğiniz saat altın veya gümüşse buna bağlı olarak fiyatı da artacaktır.Altın, gümüş gibi saatleri satmak isterseniz de bize ulaşabilirsiniz.

Bahçelievler İkinci El Saat Alan Yerler

faaliyette olduğumuz bölgeler şunlardır: Zafer Mah, Bahçelievler Mah, Yenibosna Merkez Mah, Cumhuriyet Mah, Siyavuşpaşa Mah, Fevziçakmak Mah, Hürriyet Mah, Çobançeşme Mah, Soğanlı Mah, Kocasinan Merkez Mah, Şirinevler Mah.

Bahçelievler ikinci el saat alanlar

Bahçelievler ikinci el saat alanlar” üzerine 2 düşünce

 • Ağustos 1, 2018, 11:27 am
  Kalıcı bağlantı

  Merhaba, 2 adet Emporio&Armani marka saatim bulunuyor .
  Birisi AR-0524
  Diğeri AR-0431

  0431 olan çok temiz. ikisini de ben kullandım şimdi elimden çıkarmak istiyorum. Teşekkürler

  Bugün müsaitim. Şirinevlerdeyim. Uygun ise saatleri göstermeye de gelebilirim hemen. Saygılar
  Ahmet Gümüş

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir