Beyoğlu bölgesinden orijinal markalı ikinci el bütün satmak istediğiniz saatleriniz için değerinde fiyatlarla nakit şekilde elden alıyoruz. Sizde satmayı istediğiniz orijinal az kullanılmış markalı olan ikinci el saatleriniz için bizlerle telefon numaralarımızdan ve WhatsApp’dan irtibata geçebilirsiniz. Beyoğlu ikinci el kol saati alım ve satamını yapan yerlerden biride bizleriz ve Beyoğlu’nun bütün semtlerinden bizi arayarak detaylı bilgi için ulaşabilirsiniz. Beyoğlu çok eski bir ilçedir ve konumu bakımından taksime oldukça yakındır. Beyoğlu ilçesinde bir çok çeşit iş ve bir çok çeşit proje gerçekleştirilmiştir ve bizim yaptığımız 2.el saat alım ticaretidir.

Beyoğlu ikinci el saat alanlar adresi
Beyoğlu ikinci el saat alanlar adresi

Büyük bütçeli bir çok yeni yapıların yapımı da devam etmektedir. Beyoğlu ikinci el saat alanlar ticaretinin pek olmadığı Beyoğlu’nda ticari farklı işler yapılmaktadır. Beyoğlu İstanbul’un oldukça gözde ilçelerinden biridir nedeni İstanbul’un yeditepesinden birisi olabilir. Beyoğlu 2.el saat alan yerler olarak bu ticareti sürdüren kuruluşlardan biriyiz. İlçede bu ticaret pek fazla yoktur ama seyyar replika saat satıcılarıyla karşılaşabilirsiniz. Beyoğlu bölgesi gerek yapısı gerek mimarisi ile dikkat çekici ve oldukça kaliteli ve iyi insanlara sahip olan bir ilçedir. Beyoğlu orjinal saat alım yeri olarak ve satımına pek uygun bir yer değildir çünkü en çok ticaret taksim ve çevre ilçelerde yapılmaktadır.

Beyoğlu ikinci el saat alan yerler olarak hizmetlerimiz

Devam etmektedir alım yaptığımız mahalleler şunlardır: Yenişehir Mah, Arap Cami Mah, Bedrettin Mah, Yahya Kahya Mah, Çatma Mescit Mah, Şehit Muhtar Mah, Çukur Mah, Tomtom Mah, Asmalı Mescit Mah, Örnektepe Mah, Bostan Mah, Sütlüce Mah, Hacımimi Mah, Bülbül Mah, Pürtelaş Hasan Efendi Mah, Camiikebir Mah, Ömer Avni Mah, Bereketzade Mah, Şahkulu Mah, Cihangir Mah, Piyalepaşa Mah, Evliya Çelebi Mah, Sururi Mehmet Efendi Mah, Halıcıoğlu Mah, Piri Paşa Mah, Firuzağa Mah, Kamer Hatun Mah, Küçük Piyale Mah, Kemankeş Karamustafa Paşa Mah, Emekyemez Mah, İstiklal Mah, Müeyyedzade Mah, Fetihtepe Mah, Kulaksız Mah, Gümüşsuyu Mah, Hacıahmet Mah, Keçeci Piri Mah, Hüseyinağa Mah, Katip Mustafa Çelebi Mah, Kadı Mehmet Mah, Kalyoncu Kulluğu Mah, Kaptanpaşa Mah, Kocatepe Mah, Kuloğlu Mah, Kılıçali Paşa Mah.

Beyoğlu ikinci el saat alanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir