Küçükçekmece ve mahallelerinden ikinci el orijinal ve lüks kullanılmış yeni saatinizi satmayı düşünüyorsanız değerinden yüksek fiyatlarla nakit elden alıyoruz. Satmayı istediğiniz saatiniz için WhatsApp uygulamasından veya kayıtlı telefon numaralarımızdan iş yerimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.Küçükçekmece ikinci el saat alan yerler dükkanlarından biriyiz ve bu ilçeden tavsiye edilebilecek çok sayıda işlerini özenle yapan saatçiler vardır. Küçükçekmece konum olarak İstanbul’un batısında bulunur . Marmara denizine kıyısı ve Marmara denizine bağlı olan küçükçekmece gölü vardır. Eskiden Bakırköy ilçesine bağlı olan Küçükmece sonradan ayrılarak ilçe olmuştur.

Küçükçekmece ikinci el saat alanlar
Küçükçekmece ikinci el saat alanlar alım alan yerler

Küçükcekmece ilçesinin adını nerden aldığı hakkında bir çok kişi farklı yorumlarda bulunur. Tarihçilerin görüşlerine bakarsak Küçükçekmece ve Büyükçekmece’nin arasındaki göl ile bağlantılı olarak yorumlamışlardır. Küçükçekmece ikinci el saat alanlar bölgesinde alım ve satımı burada gittikçe işlerinde ustalaşan saatçiler ve eğittikleri çırakları vardır. Marka ve orijinal saatlere oranla gümüş ve altın gibi saatlere de ilçede oldukça fazla ilgi vardır. İlçe de çoğunluğun zengin olmamasından dolayı fiyatı yüksek ürünlerde ilçede bulunması güçtür. İstek ve talepler üzerine özel ürünler ilçeye gelmektedir. Orijinal ve replika olmayan ikinci el lüks pahalı saat alım bakımından ilçe de yapılan saat alışverişi oldukça fazladır. Küçükçekmece 2.el saat alan yerler ve seyyar orijinal kol saati alan yerlerin çoğunluğu meydan’da ve mağazaların bulunduğu sokakta yer almaktadır. Küçükçekmece ilçesinde bir çok saatçi bulunur fakat her kurum ve kuruluşun sattığı saatler orijinal markalar olmayabilir. Gerekli araştırmalarla doğru yerlere Küçükçekmece’de ikinci el saat alım ve satım yapılmalıdır , dikkat etmeniz gereken saat alırken gerekli bilgiler sorulmalıdır.

Küçükçekmece ikinci el saat alan yerler alım

ilçesinden arayabileceğiniz mahalleler : Yeni Mahalle Mah, Beşyol Mah, Yeşilova Mah, Mehmetakif Mah, Cennet Mah, Yarımburgaz Mah, Atatürk Mah, Kanarya Mah, Tevfik Bey Mah, Atakent Mah, Sultan Murat Mah, Fatih Mah, Halkalı Mahallesi, Söğütlü Çeşme Mah, Cumhuriyet Mah, İstasyon Mah, Fevzi Çakmak Mah, Kemalpaşa Mah, İnönü Mah, Gültepe Mah, Kartaltepe Mah.

Küçükçekmece ikinci el saat alanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir