İkinci el olan orijinal ve marka saatlerinizi Ümraniye ikinci el saat alanlar ilçesinden yüksek fiyatlarla satmak için kayıtlı telefon numaralarımızı kullanabilir veya WhatsApp uygulaması ile ulaşabilirsiniz. Ümraniye ikinci el saat alım ve satımını yapan iş yerleri bu ilçede oldukça çoktur. Ümraniye İstanbul ilinin en hızlı büyüyen ve nüfusu gittikçe artan ilçelerinden biridir. Anadolu yakasının nüfusu en kalabalık üçüncü ilçesidir. Bu sebepten ötürü saat ticareti de ilçede hala önemini kaybetmemeye devam etmektedir. İlçede bir çok markanın saatleri bulunabilir.

Ümraniye ikinci el saat alanlar dükkanı alım ve alan yerler olarak
Ümraniye ikinci el saat alanlar dükkanı alım ve alan yerler olarak

Saat ticaretini yapan bir çok kişi olduğu için rekabet’de ilçede çok fazladır. Ümraniye ikinci el saat alan yerler orijinal ve marka saat alan çok iş yeri olduğu gibi replika saat satan bir çok kurum ve kuruluşta vardır. Ayrıca bu kişiler bir çok saatide değerinden fazla fiyatlara satmaktadırlar. Gerekli araştırmalar yapılarak saatinizi almalı ve ucuz saatlerin replika çıkabileceği unutulmamalıdır. Ümraniye ikinci el saat alanlar ilçesinde ayrıca saat tamiri yapan iş yerleri de azda olsa görülebilmektedir. Az olmasının sebebi Ümraniye halkı saatleri bozulduktan sonra genellikle kullanılmış ikinci el saat almalarıdır. İlçede satılan orijinal ve marka lüks pahalı kullanılmış saatler diğer ilçelere oranla daha ucuza da satılabilmektedir. Halk gösterişi sevmediği için pek pahalı saatleri almazlar ucuz saatler daha çok revaçtadır.

Ümraniye 2.el saat alan yerler

Ümraniye 2.el saat alan yerler bölgesinden arayabileceğiniz semtler şunlardır : Yaman Evler Mah, Esenkent Mah, Tatlısu Mah, Elmalıkent Mah, Altınşehir Mah, Yukarı Dudullu Mah, Adem Yavuz Mah, Mehmet Akif Mah, Şerifali Mah, Çamlık Mah, Armağan Evler Mah, Parseller Mah, Topağacı Mah, Atakent Mah, Ihlamurkuyu Mah, Cemil Meriç Mah, Aşağı Dudullu Mah, Tepeüstü Mah, İstiklal Mah, Dumlupınar Mah, Necip Fazıl Mah, Kazım Karabekir Mah, Atatürk Mah, Madenler Mah, Esenevler Mah, Hekimbaşı Mah, Tantavi Mah, Esenşehir Mah, Site Mah, Çakmak Mah, Namık Kemal Mah, Fatih Sultan Mehmet Mah, İnkılap Mah, Huzur Mah, Saray Mah.

Ümraniye ikinci el saat alanlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir