Burada seçtiğim saatler em azından suya batsa bile bileğinizden çıkmayacak ve kesinlikle su geçirmeyecek kadar dayanıklı kendini dünya çapında kanıtlamış saatlerdir yazar : ikinci el saat alanlar

IWC Aquatimer

IWC Aquatimer bir dalgıç saati olarak tasarlanmış olup diğer saatlere göre apayrı bir yeri vardır. Çoğunlukla benzersiz pabuç tasarımı ile karşımıza çıkar ve çoğu zaman yuvarlak çerçeveyle olmasa da, Aquatimer tüm müşterilere hitap etmeyecek özel bir saattir.

Rolex Explorer

Demek istediğim, tutku ve macera el ele gidiyor ve ikonik Rolex Explorer yine güçlü bir tarihe imzasını attı diyebilirim. Başlangıçta belirttiğim gibi sade ve çok şık bir tasarıma sahip bu modeli şiddetle tavsiye etmekteyim. Belirmiş olduğum saatler içerisinde Rolex de bu modeller son derece güvenilirdir.

Breitling Superocean

Koleksiyon bir kez daha 2019 için yenilenirken, Breitling Superocean , suya karşı direnci ortalama 1000m’ye kadar dayanildiği gözlemlenmiştir. Son derece parlak ışığa sahip olmakla birlikte denklemin diğer parçaları geniş bir koleksiyon sahip olması ve turuncu, sarı renkli tonların arasında değişmesi muazzam.

Audemars Piguet Royal Oak Offshore

Bu saate nedene bilir ki? saat öncülerinden olan Audemars Piguet ile yaza girmemek bence endişe verici. Titanyum, çelik, karbon. Şahsen 3 el versiyonu ile ayarlanabilir yan taraf, ayrıca tercihinize bağlı olarak daha fazla görsellik varsa deri üzerinde bol miktarda kronograflar sunmaktadır.

yazar: ikinci el saat alan yerler

Yaz İçin En İyİ 4 Saat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir